| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, TPU...azi am pornit PC-u m-am jucat un pic pe el 30 de minute, si se restarteaza brusc...bine, iar fac ceva pe el iar dupa un timp iar se restarteaza, si cred ca iar se restarteaza imeditat sad.

Nu stiti care e problema? PC-u e nou, de 1 luna cumparat (dar de 2 ani sta in cutie) adica nefolosit, praf nu are...totu in regula.

PC-u se numeste HP a6750y si am Windows 7 pe el :

8 GB RAM
AMD Phenom X4 9650 2.3 GHz Quad Core
nVidia 9800GT 1GB

daca stiti care e problema, va rog sa raspundeti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| username_5501 a răspuns:

Ar putea fi de la hard daca e zgariat intr-o parte sau alta can va ajunge acolo se va restarta functioneaza pe principioul picupului.

1 răspuns:
| tpuareproblemetehnice a răspuns:

S`a ars cularu.tr schimbat ...si eu am avut astfel de problema... funda?