| rroobbeerrtt a întrebat:

Salutare TPU
Care ma ajuta si pe mine cu asta dupa facebook
My profile has been viewed today 840 times.
Top 5 Visitors:
1- Marian Laurentiu - 123 visits
2- Roby Robert - 68 visits
3- Mihalache Miky - 47 visits
4- Raluca Dinu - 35 visits
5- Evy Radu - 10 visits

Nu stiu cum sa scap de ea imi eticheteaza 50 prieteni si imi arata topul la profilul dupa facebook?
Care stie despre ce e vorba va rog sa mah ajutati

4 răspunsuri:
| KnightOfNight a răspuns:

Spune-mi ce browser folosesti, e o aplicatie scam+virus asta, numai instalati sau folositi tot ce va promite marea cu sarea de pe net.

| Kemal_Iancu_1993 a răspuns (pentru KnightOfNight):

Aceeasi problema o am si eu! eu folosesc google chrome...

| rroobbeerrtt explică (pentru KnightOfNight):

Google chrome

| KnightOfNight a răspuns:

Ok,la google chrome intrati la chrome://extensions/ si cautati o aplicatie cu nume gen ''Profile Viewer'' si dati pe iconita cu cosul de gunoi ca s-o stergeti. Daca cumva este aplicatie care s-a integrat cu contul vostru de facebook intrati la setarile contului->aplicatii si la fel, cautati aplicatii cu nume gen ''Profile viewer'' si le blocati sau le stergeti.