| casy99 a întrebat:

Ce parere aveti, site-urile tip GSM sunt bune? Daca da, va rog sa-mi dati niste exemple. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

BUne pentru ce?
Sa cumperi de la ei, sa te informezi?

http://telefonultau.eu/

Probabil cel mai bun site de gen din RO, reviewuri video la aproape toate telefoanele.

4 răspunsuri:
| casy99 explică:

Bun: calitate, seriozitate si sa fie telefoane originale!

| AstonMartin a răspuns (pentru casy99):

Ori ce ti-am recomandat mai sus, ori eMAG, altex, pcgarage, germanos (aici sunt mai scumpe).

| casy99 explică:

Dar de www.alin-gsm.ro ce crezi?:)

| AstonMartin a răspuns (pentru casy99):

Nu cunosc, gandeste-te de unde cumperi, la o adica sa ai probleme de garantie, sa ti le rezolve, nu sa fie firme fantoma si care sa te duca cu zaharelul.