| Andrei1000super a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie ce inseamna AIM,MSN,Xbox Live,Wii, PSN si SteamID? primul raspuns corect primeste funda si vreau ca raspunsul sa arate asa AIM= MSN= ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| Charger007 a răspuns:

Aimul este un cod care daca il folosesti dai mai usor headshot, si poti primi ban, de asemenea tragi prin pereti cu el.
Msn=MSN este un portal al Microsoft, care are incorporat un motor de cautare MSN Search(similar cu google), MSN Messenger(similar cu yahoo messenger), MSN Money, MSN Entertainment, MSN Sports etc.
Xbox Live= Xbox live e modul prin care te conectezi cu xbox-ul la internet si joci multiplayer cu alti prieteni.
Wii=este o consola uite si un link cu astea 2 manete poti juca :https://www.youtube.com/watch?v=73yDRm8KaWY
Psn= playstation network http://uk.playstation.com/psn/
SteamID= dai status in consola pe un server de cs si acolo iti arata "Numele tau steamid_lan :91242412 exemplu a fost asta. Mult succes. o zi buna. Funda?