| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu site-urile accesate si sterse din history de la Mozilla? Va multumesc

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

daca istoricul a fost sters, nu mai poti

| stlucian a răspuns:

In bara de sus ai "istoric" sau "historii":Click pe acolo si vezi tot

| suntserios a răspuns (pentru stlucian):

Ia mai citeste odata ce a scris omu. ce imi mai plac asti ca tine, raspunzi de dragu de a raspunde.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Nu prea poti, de aia sunt sterse.

| Bimmer a răspuns:

Nu am, tocmai, ca vreau sa vad site-urile accesate si sterse, deci pe unde a intrat...aia ma intereseaza, ca tipul le-a sters, si vreau sa vad istoricul pe unde a umblat.

| Bimmer a răspuns:

Am rezolvat...ms oricumhappy ca sa stiti si voi... mozilla cache view este un programel care vizualizeaza toate pozele de pe site-urile accesate.