| costica_3951 a întrebat:

De curand mi-am bagat si eu Programul Adobe Illustrator Cs5 si din panoul cu unelte nu pot selecta uneltele care trebuie sa dau click dreapta pe o unealta pentru a ajunge la acea unealta, adica nu pot sa dau click dreapta de exemplu la pen tool cand dati click dreapta va mai apar si alte unelte, eu cand dau click dreapta nu se intampla nimic, am mai incercat si cu alte vs cs4 cs3 si acelasi rezultat + ca am incercat si pe win xp si win 7! care ma ajuta dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| cata416 a răspuns:

Eu tin apasat clik stanga si se deschid. daca nu merge baga id kata_kt2000 si ia-ti TeamViewer 6 sa vad ce arebig grin

2 răspunsuri:
| costica_3951 explică:

Multumesc foarte mult a mers happy

| ValentinCN a răspuns:

Modul de folosire a programei e un pic diferit... http://lectii-photoshop.com/despre-illustrator-free-images-sau-imagine/ aici vei gasi informatii la tema data