| Daniel235 a întrebat:

Deci eu mi-am umplut partititia C pe calculator si vreau sa descarc jocurile in D, in D am multa memorie libera, dar problema este ca atunci cand dau sa bag ceva in D imi zice ca C-ul este plin, si eu nu mai inteleg nimic...va rog ajutati-ma!
Funda GARANTAT celui care ma ajuta sa rezolv problema!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intotdeauna iti trebuie ceva spatiul liber pe partitia unde ai instalat sistemul de operare, indiferent pe ce partitie tu iti doresti sa instalezi si alte programe. Asadar, sterge sau muta ceva din partitia C in D.

Răspuns utilizator avertizat