| LordGamesYT a întrebat:

..Folosesc Google Chrome si des cand pun pauza pe youtube la un videoclip chrome-ul imi deschide alta ferastra cu un diferite site-uri reclama...Stiti cumva ce are?
Si cum rezolv asta?

4 răspunsuri:
| tewutu a răspuns:

Probabil ai instalat o extensie cu probleme incearca sa le stergi pe toate si vezi daca se schimba ceva.

| Dm_Paul_1996 a răspuns:

AdBlock si nu o sa mai ai probleme, daca cumva problema persista, contacteaza-ma.

| Dragos_Trandafir_2001 a răspuns:

Probabil din cauza downloadarii a ceva anume ti s-a schimbat motorul de cautare si odata cu el iti apare si aceste pagini cu reclame. Daca o fi asa cum zic, atunci trebuie sa iti schimbi motorul de cautare din setarile Google (din sa zicem Delta homes in Google.ro), iar daca sunt doar niste reclame, atunci ia-ti Adblock. Acest program blocheaza orice reclama. Sa-mi zici daca mergewinking