| ghostrieder a întrebat:

In iunie primesc telefon si trebuie sa decid intre Iphone 6 Plus sau Samsung Galaxy Note 5. ( chiar daca apare note 6 sau iphone 7 pana atunci tot la astea raman iph 6 si note 5 )
Chiar nu stiu care sa il iau pentru. Note 5 e mult mai bun ca iphone 6 doar ca iphone imi doresc de foarte mult timp. si sunt putin confuz. Stiu, mai e pana in Iunie doar ca vreau sa ma hotarasc cat mai repede. Spuneti-mi parerea voastra pls, voi care l-ati lua. sa fiu sincer eu vreau Iphone dar cand am vazut cat de bun note 5 ( mult mai bun ca iph ) m-am pus pe ganduri :3 Thanks

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Normal ca sunt mai bune decat iphonurile. iphone e mai mult pentru business.
Daca iti doresti de mult iphone, atunci mergi pe aceasta idee incontinuare.
Treaba sta in felul urmator, daca iti ei note 5 (chiar daca e super bun telefonul, cred ca cel mai bun de pe piata la performanta) sa nu regreti pe urma si sa ramai tot la dorinta de iphone.
Intreaba-te si tu in felul urmator (cred ca te-ai interesat de telefoane) : " Daca imi iau note, inca imi doresc iphone? "

Sii in al doilea rand, vezi ce vrei sa faci cu telefonul, daca vrei sa il folosesti in fiecare zi cu net + jocuri + altele iti recomand note 5, merge si ca o tableta cu s-pen (ceea ce nu are iphone).
Daca vrei sa il tii de design, doar pentru poze si facebook atunci poti sa mergi pe iphone.

| ghostrieder explică (pentru Evolution):

Chiar m-a ajutat raspunsul tau. Direct ti-am dat Funda laughing) mersi. Am decis ca raman pe Iphone pentru am tableta pentru jocuri etc.

4 răspunsuri:
| Gabi696969 a răspuns:

Eu zic clar IPhone. Am avut si Samsung si iPhone si nu mai schimb iPhone-Ul niciodată. E genial spun eu.

| Gabi696969 a răspuns:

Am pus si eu o intrebare despre telefoane. Daca te rog poți sa iti dai cu părerea?