| mariusflorin90 a întrebat:

Salutare, TPU! intampin o problema. vreau sa fac cd-uri si dvd-uri folosind nero, dar cand vreau sa dau burn sta cateva secunde si apoi imi apare o avertizare de gen "communication failure" si nu stiu din care cauza, care ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

E posibil sa fie din cauza cablului IDE.

| mariusflorin90 explică:

Era de la sistemul de operare. l-am reinstalat, am instalat apoi softul nero si a mers. or fi fost ceva erori din soft de nu mergea thinking

| denis123t a răspuns:

Daca ai windows 7 copiaza fisierele pe driverul cd-ului, dupa dai click dreapta si print

| Raduciuperca a răspuns:

Sigur incearca alt program de copiere cum ar fi astroburn Fund plz