| Alcaelo a întrebat:

M-a traznit o idee si vreau sa stiu daca o pot duce la capat...
Am antena Dolce si nu prind Digi Sport...pot conecta PC la decodorul Dolce si sa vad pe TV programul Digi?
Tin sa mentionez ca decodorul are o mufa speciala pentru Modem.
Astept raspuns.Dar repede ca duminica este meciul.
HAI STEAUA!

2 răspunsuri:
| danmidnight a răspuns:

Nu cred ca poti, asteapta si tu ca o sa vezi meciul pe internet.

| DariusDeiuPasca a răspuns:

Nu poti prinde Digi Sport cu antenna Dolce poti sa te uiti la meciuri online la linkul-l acesta: http://www.livemeciuri.com/. Funda?