| MarianMaidan a întrebat:

Salutare TPU, mi-a fost spart contul de Facebook și acum vad doar reclame de la Amazon pe el, știe cineva cum pot sa mi-l recuperez cu buletinul? Stiu că înainte era așa ceva însă acum nu mai găsesc, daca poate cineva să-mi dea un link ceva.

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

Pai ori ai acces la cont (userul si parola sunt acceptate) ori nu mai ai.
Daca ai acces atunci pune un ad blocker pe browser, reclamele n au treaba cu contrul spart. Daca nu ai acces (parola nu iti este acceptata) dra mai ai acces la mailul pe care l-ai atasat la cont, atunci selecteaza ca "am uitat parola" si vei primi un mail cu instructiuni cum sa o resetezi.
La fel si cu telefonul.

Daca ai pierdut si adresa de mail si accesul la nr. de telefon, atunci e destul de groasa treaba, vezi intai cum s-a intamplat, poate ai fost virusat, eventual reinstaleaza windowsul si pe urma fa pasii de aici, dar e o intreaga tevatura:
https://ro-ro.facebook.com/help/582999911881572