| Hinter a întrebat:

Salutare TPU, mi-am cumpărat un nou mouse pentru PC însă după ce l-am conectat la PC nu îmi mai accepta nicio comanda, nici de la alt mouse sau tastatura, și a rămas pe ecranul de deblocare unde trebuie sa introduc parola și nu ma pot conecta nici de pe telefon ca să întru în setări, ce e de făcut, Windows 10 Home.

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Trimis inapoi ca nu merge
in alta ordine de idei, sper ca nu l-ai bagat in fata calculatorului, eu mi-am ars 2 stick-uri pentru ca idiotul care a facut calcuatorul ala, a pus firele gresit

| AlaSwek a răspuns:

Încearcă sa introduci în alt port USB