| zonait a întrebat:

Salutare TPU

pc-ul meu are urmatoarele componente:

procesor - Intel core 2 duo cpu e6550 @ 233 GHz

placa video - nVIDIA gforce 9000 series
- gforce 9600 GT 512 MB

rami - 2 GB

il folosesc in general pentru gaming si as vrea sa stiu ce as putea sa imbunatatesc la el cu un buget de 200de lei

si as mai vrea sa stiu ce parere aveti voi despre configuratia lui deoarece eu nu ma pricep extrem de bine la ele

NU RASPUNDETI DECAT DACA SUNTETI INFORMATI IN LEGATURA CU DOMENIUL!

CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

3 răspunsuri:
| lonewulf a răspuns:

Vreau si eu un procesor la 233 Ghz happy E 2.33. De 200 de RON...o vinzi pe a ta cu 100 si iti iei un 4870. Nu prea ai ce sa-i mai faci.

| zonait explică (pentru lonewulf):

Imi pare rau dar nu vand nimic

| lonewulf a răspuns (pentru zonait):

4870 era 250 de RON acum 2 ani. Ca performante, e dublu.