| maxim21 a întrebat:

Postez pentru prima data aici asa ca daca gresesc ceva...nu ma injurati laughing. Am o problema cu tastatura, mai exact cand apas CTRL. se apasa si SHIFT in acelasi timp...e valabil si invers

2 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Parerea mea e sa schimbi tastatura! costa 5 lei in targ.(pe alese)

| ValleyJrr a răspuns:

Problema s-ar putea sa fie de la windows! dar cred ca ar trebui sa schimbi tastatura! sau sa schimbi Language Windows! Daca il ai in romana asa iti face! schimba in engleza si ai sa vezi ca nu o sa mai ai problmee! Funda?!