| Anonymouyse a întrebat:

..
Sunt disperat de Automatic Uptades...mereu apare scutul acela galben/rosu.
Cum il fac sa dispara?
FUNDA

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezactiveaza Automatic Updates. Intri prin Start/Control Panel/ Automatic Updates, bifezi Turn off Automatic Updates, dai Apply si apoi OK si nu o sa-ti mai apara. Succes si numai bine!

| hatze a răspuns:

Nu dispare! nu te speria ii dai off la automatic uptates! si o sa mearga perfect! nu te ingrijora! bafta! ast funda

Răspuns utilizator avertizat
| BlueVik a răspuns:

Daca te referi la scutul de langa ceas(in colt jos dreapta) care faca sa apara balonul ala nu ai ce sa ii faci!