| XxKnifeXx a întrebat:

Vreau sa stiu programa in care se face Photo Shop. Adica pe o imagine sa pot sa o editez : Sa pun nume sa aiba calitate inalta... Sti voi. Vreau programa sau linkul de descarcare! Va rog cat mai repede.

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, eu folosesc un program online de editat. http://www.picmonkey.com/

| Ghostplayer a răspuns:

Buna eu folosesc Photo Shop Online.Dar dupa criteriile care le-ai scris tu iti recomand cu drag Picasa...Un program cu mare vechime multe utilizari si foarte folositor. Funda? big grin

| Ghostplayer a răspuns:

Eu folosesc online cauta si tu Photo Edit sau Photo Shop Mania...Eu astea folosesc sau iti recomand sa folosesti Picasa. Picasa este un program cu vechime mare cu peste 1.000.000 utilizari. Funda big grin?

| horia1999 a răspuns:

Photoshop cs6 nu iti pot daa link pentru ca ne e free e cel mai bun daca stii cum sa il folosesti (cauta pe google download photoshop cs6 tpb si dai pe prima vezi explicatiile acolo)

| sandysandutza a răspuns:

Http://www.pizap.com/
http://www.photocat.com/
photocat este foarte bun daca stii cum sa il folosesti iti scoate si petele sau ce defecte ai:))