| Savu_Florina_1997 a întrebat:

Salutare TPU, vreau si eu sa stiu cum imi pot transfera jocuri de pe PC pe tableta? le descarc in PC le dezarhivez cu 7 Zip si dupa ce trebuie sa fac? ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Ai cablu USB daca da baga-l in PC, dupa ce ai descarcat jocu in Pc mutal intr-un folder din TAB,
Bafta!

| Savu_Florina_1997 explică (pentru Bizzle):

In ce folder? l-am bagat la downloads si nu merge, poate ca nu am descarcat de pe site-ul potrivit, tu de pe ce site descarci?

| Bizzle a răspuns (pentru Savu_Florina_1997):

Pai eu am tableta cu sistem android si imi descarc jocurile depe Magazin Play asa se cheama happy Funda big grinbig grinbig grin