| DeYuON a întrebat:

Salutare tuturor!
Am o întrebare în legătura cu componente ale PC-ului și anume:
Unde se găsesc mai exact componete PC,la ce magazine? Sau dacă există site-uri. (Componente PC precum procesoare, plăci)

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Aici gasesti componente pc : http://www.emag.ro/componente/l?ref=menu_link_23_25, la eMag de unde le poti comanda online.

Bafta!

| andrei690 a răspuns:

Pc-garage, eMAG sunt destul de bune. Si prin orase cred ca se gasesc usor magazine cu astfel de componente