| Katsu a întrebat:

Salutare tuturor, am o problema cu cartela cosmote. Am activat extraoptiunea Xpand iar cu 1 euro pot sa iau beneficii, extraoptiunea costa 5 euro fara beneficii si 6 euro cu beneficii, infine aveam 7 euro pe telefon, am bagat extraoptiunea apeland la 1234 si credeam ca ia singur 6 euro pentru beneficii dar nu a luat, iar acum nu stiu cum sa iau beneficiile alea. Am 2 euro pe telefon. Deci imi ajunge.
Dau funda! Sper sa ma poata ajuta cineva. O seara placuta tuturor.

1 răspuns:
| Marius_1376 a răspuns:

Ghinion