| FlorinDrg a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu nelamurire. Am formatat pc-ul (OS : Microsoft Windows XP Professional - Service Pack 3) si acum mai exact m-ar interesa un "Driver Scanner Full", gen sa ma lase sa si downloadez driverele lispsa. Nu e alta dar pc-ul meu se misca`n valurihappy Unele drivere le-am instalat dar placa video am impresia ca e onboard si nu stiu ce model sau cum sa dau de driver, sau de driverele lipsa ale acestuia. Se misca ca un! Multumesc, dau funda celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai dreptate! Nu stiu de ce nu mai merge...dar l-am urcat aici pe megaupload! (aici nu mai sunt probleme)
http://www.megaupload.com/? d=5VDK5NAR
O zi buna sa ai!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Am urcat programul asta pe filebox. Descarca-l ! Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa ! Este varianta FULL si intr-un fisier ai licenta bagata acolo !
http://fbx.ro/6x27bmyjeqxmef4a
Succes !

| FlorinDrg explică:

Culmea ca am asteptat 20 de secunde si am dat "Descarca fisier" si nu mergestraight face, mai incerc sa vedem, probabil e din cauza netului meu, am Digi Net Mobilhappy

| FlorinDrg explică:

@neluL > Trimite-mi programul pe mail arhivat te rog frumos.
Mail-ul meu este urmatorul : dragomir_florin94@yahoo.com

Multumesc frumos, sper sa reusesc, pe "filebox" nu imi merge!