| Cinciaruu a întrebat:

Salutare tuturor membrilor acestui site! Raspundeti-mi si mie la asteasta intrebare:

- credeti ca daca imi iau o tableta/telefon de culoare alba, cu timpul albul acela ia o culoare mai galbuie?happy...

Răspuns Câştigător
| Yellow94 a răspuns:

Salut,nu stai linistit n-o sa se intample asta, te asigur

| Cinciaruu explică (pentru Yellow94):

DA...Multumesc pentru raspuns happy... si sper si eu sa nu se intample asa pentru ca ar da urat de tot.happy. O seara/zii placuta. Stima happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, chiar are avantaje, daca se zgarie, nu se vad zgarieturile.