| robertpaul a întrebat:

Salutare tuturor.O intrebare doar pentru cei care stiu sa raspunda.Dau funda garantat pentru un raspuns bun.
Am cont pe youtube de cativa ani buni. Nu-mi da voie sa mai postez comentarii, de cateva zile.Cand sunt logat si vreau sa postez un comentariu, adica scriu textul, dar butonul "posteaza" apare cam sters,iar cand dau click pe el, nu se intampla nimic, nici macar eroarea-cu incercati din nou, doar butonul de postare apare semitransparent. Care este problema? si daca exista solutie?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ce-i de la youtube sa-r putea sa fii suspendat sau nu ai confirmat e-mailul
intra pe yahoo si vezi

| robertpaul explică (pentru anonim_4396):

Intru zilnic pe yahoo, dar n-am primit nici un mail. Ma gandesc prin absurd sa nu fie din cauza, ca mi-am facut 2 conturi-youtube pe 2 pc-uri cu acelasi numar de telefon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru robertpaul):

Cred ca e din cauza ca ti-ai facut 2 conturi

| robertpaul explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat problema singur.M-am conecta la google+, am adaugat din nou adresa de e-mail si apoi a mers.Multumesc tuturor pentru sfaturi.

| Serban147 a răspuns:

Problema este de la browser(asa cred eu) incearca sa iti reinstalezi browserul!

| robertpaul explică (pentru Serban147):

Nu este de la browser, pentru ca pe internet explorer este aceeasi problema.

| Free4All a răspuns:

Eu zic sa iti dezinstalezi si reinstalezi browserul

Funda?