| IonutSiAtat92 a întrebat:

Salutare tuturor.Stie careva un service care se ocupa de curatare laptopuri,telefoane,pc-uri etc?
As dori un service serios, care sa curete laptopul bine de tot, sa imi schimbe pasta termoconductoare de pe procesor, sa imi puna pasta si pe procesorul placii video.Am vazut pe Youtube la unii niste imbunatatiri pe care nu ti le spune nimeni.Sunt din Constanta si mentionez ca vreau ca laptopul meu sa fie desfacut pana la ultima piesa si curatat.Nu doar pe la suprafata ci si pe interiorul pieselor.

4 răspunsuri:
| IonutSiAtat92 explică (pentru danbnz):

Ce e asta frate? Un virus? Nu-mi miroase a bine ce mi-ai trimis.

| RealKing01 a răspuns:

Daca ai ceva comandat pe eMAG gen laptop-uri pc-uri este optiunea Service in contul tau! Succes big grin

| IonutSiAtat92 explică (pentru RealKing01):

Mersi frumos pentru sfat.