| razvan131997 a întrebat:

Salutare tuturor. Voi ce ati alege dintre Windows si MAC? Precizez ca ma intereseaza sa mearga cat mai fluid (nu ma intereseaza jocuri ).

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In primul ram mac merge bine pe o unitate de la Apple, logic ca as alege un sistem de la Apple dar totul costa

3 răspunsuri:
| Serval13 a răspuns:

Windows (parerea mea )

| gelu1970 a răspuns:

Mac merge fluid. un windows daca il mentii optimizat de asemenea, in plus ca nu vrei pentru jocuri. problema vine la pasul urmator: pentru mac o sa trebuiasca sa cumperi majoritatea programelor. pentru windows ai si alte optiuni mai putin crestine.
eu acum cativa ani aveam boala "mac"
insa mi-a trecut repede cand am vazut diferenta de pret si imposibilitatea de a avea programele ce le voiam, la un pret rezonabil sau gratis.
tu alege cel ce il doresti mai mult.

| denyisa29 a răspuns:

Eu am windows si merge destul de bine.