| AndreyHKS a întrebat:

Salutare tuturor. Vreau sa reconfigurez un Windows XP Sp3(Aprilie 2011) cu nLite. Mare parte din el am terminat(am habar de nLite), dar vreau sa fac urmatoarele chestii la el si nu stiu cum :
(Precizez ca tot ce vreau sa adaug, vreau sa le pun direct in kitul de instalare, acele Addons cu arhive. cab)
- O tema noua ( tot ce contribuie la restilizarea aspectului). Ma intereseaza in mod special TaskBar-ul, Log On/Off si icoanele.
- New Windows Sounds;

Dau funda! Astept raspuns cat mai repede! happy

Răspuns Câştigător
| necdannec a răspuns:

Salutare.
In primul rand ar trebui sa stii ca orce adaugi sau scoti dintr-un OS ii diminuiaza stabilitatea. Strict la raspunsul tau, downloadeaza tot ce vrei sa pui in kit pornesti n-lite si fii atent la fiecare pas pentru ca stiu sigur ca ai obtiunea de ''browse'' pentru a incarca fisierele care vrei sa le contina kitul final. Si iti mai recomand sa faci imagine a kitu-lui de tip.iso bootabil pentru a nu strica multe cd uri pana cand esti sigur ca acel kit contine tot ce doresti. Succes