| Cătă_Cătălin_2000_4NvW a întrebat:

Salutare, vin și eu cu o întrebare, ce cartela îmi recomandați în Germania cu internet mai mult exemplu 80 90 de GB nu am nevoie de minute doar internet,
Dacă știe cineva rog sa ma ajute, și de unde o pot cumpăra, ca abonamentul de Romania ma rupe la buzunar, Mulțumesc!

1 răspuns:
| lucianMKSro a răspuns:

Ai aici 50 de Gb cu 27 de dolari ți fiind esim îl poți activa de aici înainte de a pleca, asta doar dacă telefonul tău suportă esim.
https://www.globalyo.com/......m-germany/