| carhartt a întrebat:

Salutare,
Vrreau sa-mi las parul mai lung, adica nu plete, la marime vreau sa fie ca al lui Justin Bieber, la marime... dar la stil nu stiu, nu stiu cum sa-l aranjez ca sa-mi stea bine. dati-mi niste tutoriale daca se poate pe Youtube sau de oriunde, unde te invata cum sa-ti aranjezi parul mai mare happy dar nu plete... tineti minte big grin
sau dati-mi un nume de tunsoare specifica parului mai mare putin.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Am avut si eu parul asa...m-am enervat intr-o vineri ca imi intra in ochi si m-am tuns...

| andreea4alexad a răspuns:

Il poti pieptana si da cu putin fixativ sau gel.

| Conner a răspuns:

Il lasi sa cresca vreo 4-5 luni si te duci cu poza din toate partile si ii spui sa te tunda da sa fie salon happy

| EwTeddy a răspuns:

Poti sa-ti dau cu piaptanul si apoi cu fixativwinking
Am incercat si eu si merge