| nashu40 a întrebat:

Salutari!
Am nevoie urgenta de driverul pentru placa de baza AWRDACPI pentru windows 7 Am cautat dar nu am gasit nimic valabil sau compatibil.
Asa scrie la placa de baza; Sistem manufactured GBT; Model AWRDACPI.
Sistemul mai are placa video NVIDIA GeForce FX 5200 si la sunet Realtek AC97. Imi trebuie si astea dar important e cel pentru placa de baza, cu driverul LAN, ca sa pot conecta internetul.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BlaDe17 a răspuns:

Cel mai nou driver 2001, de cand ai placa aia?
Nici nu cred ca ai sa gasesti vreun driver pentru ea sa iti mearga pe Windows 7...
Iti trebuie o placa de baza nou sau o placa de retea, probabil va merge cu o placa de retea, nu stiu exact...