| JuStKid a întrebat:

SalutaRI DAu FUndita la cine stie si imi explica! am tot cautat pe net dar n-am gasit! Cum salvez joculetele flash in calculator de pe net?! am gasit mai de mullt dar acum nimic! am nevoie de un program sau nu stiu orice se poate caci am nevoie de niste joculete de pe net din astea micute! nu imi dati situri de jocuri mari si nu stiu ce reclama va faceti! atat cum salvez joculete de pe net in pc! Multumesc FunditA!

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Daca lucrezi cu mozilla sunt niste add-onuri, daca vrei da un mesaj privat si te ajut(asta daca ai mozilla)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/jocuri/