| speedgoblin a întrebat:

Salutari! Stie cineva cu ce limbaj de programare lucreaza firma Ipsos Iteractiv Services? au niste posturi de programatori dar nu dau nici un detaliu referitor la limbaj. Spun doar ca se pogrameaza cu ajutorul sistemului Dimensions si nu am gasit mare lucru despre acest sistem.Multumesc! Dau funda pentru cine ma lamureste.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite aici descrierea jobului

http://www.bestjobs.ro/......0/626342/1

tare ma indoiesc ca ei fac programare.

| speedgoblin explică (pentru suntserios):

Am vazut descrierea.Dar e ciudat pentru ei zic acolo ca programezi cu ajutorul sistemului Dimensions, creezi pagini HTML pentru clienti dar nu cer sa stii HTML.Deci e aiurea.Ideea e ca eu sunt programator, dar nu dau detalii prea multe despre acel sistem.

| suntserios a răspuns (pentru speedgoblin):

Scrie programezi chestionare scrie, presupun ca Dimensions e un soft ceva care il folosesc ei (sincer nu am auzit de el)

html te invata daca nu stii.

daca esti programator de ce te incurci cu joburi din astea obscure cand exista o piata atat de vasta

| speedgoblin explică (pentru suntserios):

Imi convine foarte mult programul de lucru.Asta e tot.Si e ceva temporar.