| Olaru_Nicolae_1992 a întrebat:

Salutari TPU am o problema legata de yahoo mail, de curand am uitat parola la mail,, si cand dau sa creez o parola nou imi zice ca
ajutati-ma sa creez o parola cat mai puternica ca sa am acces la mail. dau funda

3 răspunsuri:
| BloodAndBon3 a răspuns:

Pune o litera mare, o majuscula in parola. Ti se va rezolva...

| sunshine28 a răspuns:

Iti recomand sa pui si caractere speciale de ex. @ / * % + si numere.

Ex:
p@rol@tempor@ra2468

Sper ca te-am ajutat

| Petrolist_Andrei_1996 a răspuns:

Pai pune si tu un nume al unei persoane dragi ziua in care te-ai nascut sau luna vad ca ai poza cu un caine pune si numele cainelui tau si eu cred ca o sa fie foarte buna parola.