| ChevyCruze a întrebat:

Salutari TPU. Imi puteti spune si mie un program in care vad cu ce frecventa lucreata procesorul in timp real. Detin un AMD FX 8370E si stiu ca frecventa lui este de 3, 3 ghz, iar in turbo de 4, 3 ghz, dar pe mine ma intereseaza in timp real cu ce frecventa functioneaza. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Cpu-z

| MarianVio a răspuns:

Salut! Foloseste CPU-Z, iti arata frecventa procesorului in timp real si totodata si caracteristicile sistemului tau! Bafta!