| DamaryRocha a întrebat:

Salutări, tuturor! Cum să fac să se vade mai clar şi mai bine pe camera web? Se vede super-naşpa, iar înainte nu se vedea aşa! Fundă!

Răspuns Câştigător
| cretzucristi a răspuns:

Cum e camera are acolo in fata o chestie rotunda pentru marirea rezolutiei.,, obiectivul camerei are in jurul sau o chestie rotunda pe care o poti misca '' daca nu mere zi ce model de camera web ai.

6 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Maresti rezolutia din setari sau ajustezi contrastul, luminozitatea si culorile in asa fel incat sa se vada cu doresti. Dar in principal rezolutia mareste claritateahappyO zi buna

| cretzucristi a răspuns:

Misti din chestia aia rotunda de la camera si se vede mai clar

| DamaryRocha explică (pentru cretzucristi):

Care chestie rotundă?

| DamaryRocha explică (pentru cretzucristi):

Păi sincer, nu este al meu şi nu ştiu să îţi spun! EMTEC.

| DamaryRocha explică (pentru cretzucristi):

Gata! Mulţumesc mult de tot!

| cretzucristi a răspuns (pentru DamaryRocha):

Cum e camera are acolo in fata o chestie rotunda pentru marirea rezolutiei.,, obiectivul camerei are in jurul sau o chestie rotunda pe care o poti misca '' daca nu mere zi ce model de camera web ai.

| Anca_T._Alexandra_1997 a răspuns:

Daca esti pe "mess" Te uiti acolo sus la Mesenger si dai clik... apoi intri la prefferences si webcam broadcast[in timp ce ai webul pornit], dai clik acolo sus la camera settings big grin si reglezi tot ce vrei de acolo happy