| anonim_4396 a întrebat:

Salutari.Webcamul meu se tot blocheaza.Nu mai da imaginile in timp reali, da 2-3 poze si dupa negru iar dupa 1 minut iar da 2-3 poze.Ce as putea face? Ca se misca extrem de greu si se blocheaza mai mereu happy

P.S:Nu e web de la laptop.

1 răspuns:
| Crisstyanos a răspuns:

Inseamna ca nu a fost instalata cum trebuie sau are probleme de ordin interior hardware....dezinstaleaza programul pentru camera, reinstaleaza-l si daca tot nu-ti merge te sfatuiesc sa-ti cumperi alta camera... funda?