| boghy13 a întrebat:

Salutere tuturor, scuze pentru categorie dar am si eu o problema si vreau sa ma ajutati...stiti din intamplare unde pot gasi un program pentru filmulete? adica un program cu care pot sa tai,sa lipesc, sa adaug sunete, efecte speciale si asa mai departe? scuze iar pentru categorie dar nu am gasit nici o categorie sa aiba legatura cu asta.multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Vegas Pro 11, Movie Maker

| Annim a răspuns:

Sony Vegas e mai serios program,, Poti incerca wondershare video editor,, e mai simplutz si nu ocupa mult spatiu http://www.wondershare.com/video-editor/ Key-ul il vei gasi online usor... Sau ADOBE AFTER EFFECTS daca ai un pc 64x

| DANI_1590 a răspuns:

Lasa Sony Vegas, i-ati Adobe Premiere Pro (mi se pare mai usor de folosit)