| BelieveinMagic a întrebat:

Saluuut! va rooog spuneti-mi si mie cum se face un slide in powerpoint? (nu am facut niciodata) chiar am mare nevoie sa stiu daca se poate cu mai multe indicatii big grin multumesc happy :*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi nu e mare lucru. Dar dacă vrei să faci un slide show cu poze atunci îţi recomand Windows *** macker.Succese

1 răspuns:
| Ani_Emylya_1997 a răspuns:

Depinde si de care ai powerpoint-ul... dar de pe site-ul asta scoti niste informatii! Sper ca te-am ajutat cu ceva! Funda?