| fanmetin23 a întrebat:

Samsung galaxi mini 2 e bun(pentru multe jocuri, muzica, poze)?

3 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

E un telefon foarte bun.
Ai pret aici: http://www.mediadot.ro/......-23-galben

Bafta!

| Predator30 a răspuns:

Deci mini 2 este foarte bun din toate punctele de vedere are o versiune bună de soft care o poţi updata pană la ultima. Am avut si eu, aveam multe jocuri, muzica, poze, video-uri tot felul`, un avantaj il are prin sistemu` de operare " android 2.3 " daca nu ma insel, super bun. Am fost multumit de el, nu mi-a facut probleme. Ti-l recomand! Sa ai o zi buna

| XxClaudiu13xX a răspuns:

Foarte bun dar iti recomand sa-ti iei si un card de 8 GB. Funda?