| Razvanp69 a întrebat:

Satul TPU! Cand dau drumul la o melodie pe youtube nu merge subwoofer-ul am sistem 5.1. Stie cineva de ce si daca se poate rezolva? Vreau un raspuns concret nu raspunsuri "destepte". FUNDA +VOT!

5 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Celelalte boxe iti merg? doar pe youtube nu it se aude sobwoofer-ul? daca mai dai niste detalii poate te pot ajuta si eu mam confruntat cu aceiasi problema aproximativ

| Razvanp69 explică (pentru Alexander121):

Deci fii atent. Sistem 5.1 winamp, bs player, vlc, splash player etc ai inteles adica playerele imi merg toate boxele + subwoofer. Cand vreau sa ascult o melodie pe youtube brusc merg decat cele front, celelalte 2 si subwoofer pauza nu merg.

| Alexander121 a răspuns (pentru Razvanp69):

Uita-te daca ai bagat subwoofer-ul unde trebuiebig grinsingura solutie...

| Razvanp69 explică (pentru Alexander121):

E bagat unde trebuie

| Danyelush1 a răspuns:

Salut, si eu am patit asa, tot cu sistem 5.1. La spate la subwoofer ai niste mufe FL CEN RL schimbale intre ele pana cand se aude.