| vladuss09 a întrebat:

Sault TPU! VA ROG ajutati-ma URGENT!
care poate sa imi faca rost de pe net de oriunde de android 2.3.3 (am nevoie pentru telefonul meu Samsung Galaxy Gio). Va rog frumos care face rost primeste funda la toate intrebariile mele care nu au primit "raspuns castigator"...

2 răspunsuri:
| CrackFloyd a răspuns:

Http://hightechriders.wordpress.com/......atutorial/

Acest tutorial te va ajuta + ca ai link de descarcare! Bafta frate iti tin pumni :)

| vladuss09 explică:

Am uitat sa revin cu un raspuns ca am facut rost. Pana la urma am gasit 2.3.7 si ii universal, adica merge la orice tip de telefion precum: Samsug Glaxy Gio/Ace/mini si cred ca atat.