| GamesAndrey a întrebat:

Scurt si la obiect!
Care dintre cele 2 monitoare este mai bun? in orice privinta, dar sa imi spuneti avantajele fiecaruie! Stiu ca asta ar fi la mintea cocosului sa ghiceasca dar nu am ce face, nu stiu care este mai bun, asa ca faceti voi treaba in locul meu xD o sa dau funda, dar daca este doar un comentariu si nu apare altu sa spuna ii pun acelui care a scris primul comentariu. Dar daca vedeti ca nu are funda sa imi spuneti care este mai bun.
http://www.cel.ro/monitoare-lcd-led/monitor-led-22-benq- gl2250hm-full-hd-l/ sau http://www.cel.ro/......0-black-l/

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Buna ziua,

Al II- lea este mai bun, crede-ma, are si taicamiu la firma.
Mergi pe incredere. happywinking

Sper ca v-am ajutat prin raspunsul meu, bineanteles asta in urma informatiilor prezentate de dvs.
Va doresc o zi frumoasa!

| GamesAndrey explică (pentru Okkultist):

Multumesc pentru raspuns si va doresc si dumneavoastra o zi frumoasa, ce a mai ramas din ea

| GamesAndrey explică (pentru Okkultist):

Scuzati-ma ca am scris ca un copil de 9 ani

| GamesAndrey explică (pentru Okkultist):

Nu stiu ce am scris dar nu lua in considerare al 2-lea mesaj sau care o fi dintre ele

| Okkultist a răspuns (pentru GamesAndrey):

Sigur! ^.^

Un weekend frumos big hug happy