| Larisa0796 a întrebat:

Scuuuze de categorie dar va rog frumos sa am ajutati, cand incerc sa-mi deschid pc-ul spare cv pe monitor ce spune "no video input" si firele sunt bagate bine... Acm cand Pc ul e deschis am apasat pe tastatura caps lock de curiozitate, si luminita de la ea nu se aprinde, Ma gandesc ca poate s-a ars Aseara cand a Tunat si mi s-a restartatt Pcul doar ca, cand s-a aprins atunci era ecranul deschis dar negru iar Pcul tot se auzea cum functiona, ca acum. Decii? Dau funde

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai bine e sa duci PC-ul la un service sau sa chemi pe cineva care se pricepe pentru ca mai mult ca sigur ti s-a ars o componenta.

| shannygelu a răspuns:

Placa video s-a dus trebuie schimbata