| Dinu1Christian1adalin a întrebat:

Scuze de deranj! sper sa ma poata ajuta cineva! mi s-a stricat windowsul si a trebuit sa instalez altul normal, insa nu am apucat sa salvez cateva chesti foarte importante din celalalt, cum ar fi niste poze si salvarile unui joc la care mi-am pierdut ceva timp! am instalat windows insa a trebuit sa formatez partitia cu windowsul cel vechi.intrebarea este: mai pot recupera ce am pierdut? va multumesc!

4 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Nu se mai poate recupera ABSOLUT nimic, evident.

| mary4048 a răspuns:

Recuva este un program cu care poti recupera de pe hard ceea ce ai sters.Cauta pe google si ai sa-l gasesti precis.Bafta!

| nutepriveste21 a răspuns:

Partitia formatata, windowsul instalat, prea multe nu prea se mai pot recupera chiar si cu un program gen recuva.Dar merita incercat.

| stlucian a răspuns:

Vezi aici : http://www.videotutorial.ro/? p=1662 e bun!