| Arhanghel a întrebat:

Scuze pentru categorie... de ce cand dau click stanga sau dreapta pe o ferastra in browser mi se inchine? mersi anticipat si funndoiu la cine ma lamureste

1 răspuns:
| adrian22000 a răspuns:

Salut. Cred ca tu ai primit un Mic "Virus" recent la instalarea unui program, Joc, Etc. Daca ai avut antivirus este posibil ca el sa fi omis acel program sau joc tu apasand sau bifand casute care nu trebuiau atinse. SAU: V2: ai intrat la comenzi pe la windows si ai sters ceva. iti spun din experienta caci si mie mi s-a intamplat odata dai cauza unui software.Eu Am Re-instalat Windowsul. Te sfatuiesc sa faci la fel pana cand virusul va prelua si alte comenzi win32. Bafta! Fundoi? laughing