| Elena97M a întrebat:

Se afla Samsung Star s5230 in magazinele Orange in stoc? La`ti luat cineva de la orange la abonament? am nevoie de o dovada sa stiu daca exista in stocul Orange la abonament. sad funda. mersi

2 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Pe site nu il au dar l-am vazut in magazinele Orange sigur este in jur de 400 lei fara abonament du-te si intereseaza-tewinking

| virusake a răspuns:

Du-te la un magazin si intreaba. Daca nu il au, pune-l pe acel angajat sa dea niste telefoane sa vada unde se afla in stoc. happy
Eu asa am facut de fiecare data. tongue