| DrMeow a întrebat:

Se intampla ceva daca din greseala am scos centrala termica din priza? funda si ce mai vrei doar sa ma ajutaticrying(

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu se intampla nimic. Ai grija ca atunci cand reintroduci stecherul in priza sa ii pastrezi pozitia, pentru a respecta polaritatea.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, doar nu e un program electronic ca sa isi iasa din minti pentru ca are niste rezistente care incalzeste apa si o rotita care pui temperatura de incalzire. Daca il lasi mult scos din priza se raceste apa

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu e nici o problema, bagi stecherul inapoi in priza si totul va fi ok.

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Nu se intampla nimic...bago inapoi si da-i drumu' daca ti-e frig laughing