| Blake1 a întrebat:

Se intampla ceva foarte ciudat...incerc sa ma uit la un film pe net si daca dau pauza si vreau sa dau play din nou nu mai am sonor...deloc nici pe alte pagini.nu e de la boxe sau de la calculator pentru ca daca incerc sa dau play la o mel din calc merge sonoru numai la paginile de web nu se aude.ma enerveza la culmex(. ce are?

1 răspuns:
| Aventador91 a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul si sa updatezi flash player-ul la ultima versiune (internet explorer, google chrome, mozilla, safari, opera si adobe.com pentru. flash player). Sper sa te ajute!