| Vankazer a întrebat:

Se mai merita sa cumperi telefon Huawei in 2022 daca nu mai au serviciile Google?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da., merită. Eu am unul din aprilie 2021, aparut pe piata in februarie acelasi an.
Are AppGallery si Petal Search in loc de Google. N-am probleme cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Au AppGallery.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in cazul în care nu depinzi de uber, bolt, aplicații de banking, aplicațiile de la google sau alte aplicații/jocuri care nu vor rula fără serviciile google play.

| MaryMary235618 a răspuns:

Părerea mea este că nu merită. Am avut Huawei și nu este un telefon bun pe timp îndelungat. Merge o perioadă dar după un an sau doi, începe să fie aiurea. Eu sincer nu mi-aș mai cumpăra un telefon de la Huawei niciodată...