| Amely21 a întrebat:

Se mai poate șterge un mesaj în email și de pe dispozitivul celuilalt, după ce deja l-am trimis? Se mai poate face cumva?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E-mail-urile se stocheaza pe serverele companiei de e-mail, la care nu ai acces. Dupa ce ai trimis un material, server-ul trimite un link de acces la el, dar nici expeditorul si nici destinatarul nu are acces la el (pentru modificare sau stergere de pe server. Asemenea acces are doar admin-ul server-ului.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai poate. Poti trimite alt e-mail, cu scuzele de rigoare.

| Willis a răspuns:

De la tine se poate, de la cel căruia a fost trimis, nu.
Ajunge și îl deschide...

| mytyka a răspuns:

Uita-te aici si vezi daca te ajuta la ceva
https://support.microsoft.com/......5fe3dc3390

| Amely21 explică (pentru mytyka):

Nu prea știu engleza... am trimis din greșeală la altcineva un email important, și nu știu dacă mai pot remedia.

| mytyka a răspuns (pentru Amely21):

Cunosti persoana respectiva? Daca da, atunci sun-o si spune-i sa-l sterarga, daca nu, atunci nu mai ai ce face.

| mytyka a răspuns:

Ce am trimis era pentru Outlook. Tu banuiesc ca ai trimis de pe yahoo. La yahoo nu stiu cum.