| TheGrooveStreet a întrebat:

Se merita 700RON pe un Xbox360 250Gb + Borderlands 2 si Battlefield 3? ( are accesorii incluse si garantie, a fost folosit doar 2 luni). E ca nou, tipul care il vinde imi e prieten de multa vreme si are nevoie de bani.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Se merita. Unul nou costa inca pe atat.

| PentruCaAutomobile a răspuns:

Merita crede-ma, mai alex cu jocuri, accesori si garantie. Plus ca iti e prieten, deci nu te va pacali cum fac altii ca ti-l vand si dupa descoperi ca ii defect iar el nu iti da banii inapoi...

| punKreas2115 a răspuns:

Xbox la prima mana cu cele doua jocuri plus inca un controller pentru ca vine doar cu unu ar fi in jur de 1400 lei asa ca e avantajos si se merita la 700 lei.

| felycm0 a răspuns:

Eu cred ca da happy

| cristoceanumberone a răspuns:

E bun xbox-ul.Eu zic sa il iei se merita 700 ron are si garantie+ca iti e prieten si are nevoie de bani si nu cred ca ar vrea sa te pacaleasca daca va stiti de multa vreme. Sper ca ti-am fost de ajutor

| FabyanAnTonio a răspuns:

Da, cred ca se merita happy